Bookede og reserverede stande Agromek 2024

Listen indeholder både bookede og reserverede stande og vil blive opdateret løbende.


A   B   C   D   E   F   G   H   I  J   K   L   M   N   O   P   Q/R   S   T   U/V/W   Y/Z/Ø/Å  
 

#-A

3F, Den Grønne Gruppe
3S A/S - 3S Vet ApS
A.P. Auto og Maskinværksted ApS
AAG Aalborg Gummivarefabrik A/S
AB-Farm ApS
AC Hydraulik A/S
Accord Industries AS
ACO Funki A/S
A-Consult Agro A/S
AE Maskiner ApS
Afimilk Ltd.
AG Precision ApS
Agrifac / Danish Agro Machinery
Agri-Gro Europe A/S
Agriline Products Ltd. Unit 15 Harris Business Park
Agrisys
AGRITEAM
Agri-Teknik ApS
Agro Service ApS
AgroByg
Agrocom.dk
Agrometer A/S
Agro-Top A/S
AgXeed / Danish Agro Machinery
AJ Energi & Strø
AKA-Danbox
Allaboutcows ApS
Alm. Brand A/S
Almas Korn A/S
ALO Danmark A/S
Alpuro Breeding
Ambros Schmelzer & Sohn GmbH & Co. KG
Ammongas A/S
Andersen & Nielsen A/S
Anteco A/S
Apollo Tyres (Nordic) Ab
Arbejdstilsynet
Asmet Sp. Z o.o.
Assentoft Silo
AVN Teknik A/S
AxFlow A/S

B

Baltic Workforce Aps
BAT AGRAR DK APS
BDO
Bednar / Danish Agro Machinery
Besko A/S
Best Farm A/S
Bevola A/S
BG Termic Plus
Big Dutchman (Skandinavien) A/S
Billigkrangrej.dk
Bioenergy LT
Biogas Teknik A/S
Biogasclean A/S
BioKube A/S
BioNutria Danmark ApS
Bixter ApS
BJ-Agro APS
BK NORD ApS
Bogballe A/S
Bohnenkamp
Bopil ApS
Bosch Beton B.V
BoviWalk Aps
Brantner
Brdr. Holst Sørensen A/S
BREDAL A/S
Bridgestone, filial af Bridge- stone Europe NV/SA Belgien
Brixius Trading A/S
Brødr. Ewers A/S
Brørup Traktor- & Maskincenter Aps
Bulldog Agri ApS
BVL van Lengerich Maschinenfabrik GmbH & Co. KG
Byggeri & Teknik I/S
Bygholm Landbrugsskole
Bæredygtigt Landbrug

C

C. Reinhardt A/S
Calvex A/S
Cellwood Machinery AB
CF Motor
Cir-Tech A/S
Clena high-pressure systems A/S
Claas / Danish Agro Machinery
CMN maskintec A/S
CN Agro A/S
CN Maskinfabrik A/S
Conmas ApS
Cormall A/S
Cotesi
CowTech

D

D.P. International
Daka SecAnim
Dal-Bo A/S
Daltec A/S
Dalum Landbrugsskole
Dan Egtved A/S
Danbox Danmark A/S
DanBred P/S
Danfoil A/S
Dangødning A/S
Dani Trading A/S
Danish Agro
Danish Agro Machinery A/S
Danish Pig Genetics P/S
Dankvic ApS
Danova ApS
Danseal A/S
Dansk ABS
Dansk ErhvervsFinansiering A/S
Dansk Planteinspektion
Dansk Tagbearbejdning
Danske Bank
Danvægt A/S
Datalogisk A/S
Daugbjerg Maskiner
DeLaval A/S
Destek ApS
DK-TEC A/S
DLG a.m.b.a.
DMTonline ApS


E

Easy-AgriCare A/S
Ecotop ApS
Egeteknik ApS
Electrolux Professional A/S
Energicenter Nord ApS
Engcon Danmark A/S
Engros Concept aps
Enterprise Ireland
EnviTec Biogas AG
Erik Jacobsen A/S
Erri Comfort A/S - Danish Genetics A/S
Euromaster Danmark A/S
Eurowind Energy A/S

F

Falck
Farmas A/S
FarmBackup
Farmtrac / Danish Agro Machinery
Fasterholt Maskinfabrik A/S
Faust ApS
Ferrand - Suire
Filterteknik A/S
Flex Fertilizer System ApS
Fliegl / Danish Agro Machinery
FluimediX ApS (Point-of-Cow)
Foderteknik
Fog Agroteknik A/S
Folke-Larsens Eftf. A/S
Fondsmæglerselskabet agrocura
Foreningen for Grundvandsbeskyttelse
Fransgård Maskinfabrik A/S
Frejma
Frydendahl
Future Rundbuehaller ApS

G

Geoteam A/S
Give Elementfabrik A/S
Gjensidige Forsikring
Gl. Buurholt Aps
GLSA Gartneri-, Land- og Skovbrugets Arbejdsgivere
Grainit ApS
Granit Parts K/S
Green Power Energy ApS
GreenFarm ApS
Grimme Skandinavien A/S
Grotrian A/S
Gråkjær Landbrug A/S
Gugliotta & Co.

H

H.C. Petersen Danmark A/S
H.T. Hydraulik
Hako Danmark A/S
Hamag A/S
Hammer-Lifte A/S
Hammerum Service Center
Hansen & Larsen A/S
Hardi International A/S
Hargassner Danmark A/S
Haugaarden ApS
Hawe Hydraulik Denmark
HedeDanmark A/S
Heizomat Service
Helms TMT-Centret A/S
He-Va ApS
Himmerland Forsikring gs.
Hornsyld Købmandsgaard A/S
HS Tarm
HV - Transport v/Poul Jørgensen
Hvamø A/S
HydraSpecma
Hydrema Danmark A/S
Hydroscand A/S
Hymaco
Højgaards ApS


I

Ib E. Mortensen A/S
IBF
IBF Sunds Agro
I-GRIND / Agrimagnet
Ikadan System A/S
Impartex A/S
Industri Beton
Industriehof Scherenbostel GmbH
Ingemann Larsen A/S
Invest Northern Ireland
Ivar Haahr A/S
IVARSSONS I METSJÖ AB

J

JB Maskiner ApS
JD Byg Entreprise
Jema Agro A/S
Jet Trade Danmark
JH Agro A/S
JMA A/S
John Deere
Johs. Møllers Maskiner A/S
Joriside
Joskin S.A.
Jydeland Maskinfabrik A/S
Jyden Bur A/S
Jyfa Maskinværksted
JYGA Tech Europe GmbH
Jysk Trykluft
Jysk Vandrensning A/S
Jyske Bank

K

Kellfri ApS
Kent Højtryk A/S
KeyBalance A/S
KF Halmfyr - Kaas Staalbyg A/S
KGK A/S
KJ Klimateknik A/S
Klim´Top Controls
Klimadan
KlimaEnergi A/S
Klink & Jensen Forsikringsmæglerne A/S
Klovshoppen
Kramer
Kramp
Krampe Fahrzeugbau GmbH
KSM Bioenergy
KSM Maskinservice / KSM Trading
KT Maskiner
Kubota Motorer Danmark A/S - en del af Granly Diesel A/S
Kvia ApS - Kobørster.dk
KVK Hydra Klov
Kyndestoft Maskinfabrik ApS
Kärcher A/S
Köckerling GmbH & Co. KG c/o Mikael Nielsen

L

L.P. Wiedemann
Landbogruppen A/S
Landbrugsmedierne
Landbrugsmæglerne
Landia A/S
Landinspektørfirmaet LE 34
Landsforeningen af Danske Mælkeproducenter
Landteknik-Andersen ApS
Leasing Fyn Bank A/S
Leica Geosystems A/S
Lely Nordic A/S
Limagrain A/S
Lind Jensens Maskinfabrik A/S
LINDS AS
Linka Energy A/S
Ljungby Service
Lobe ApS
Lotek Safety A/S
LSM Pumper
Lundsby Renewable Solutions
Lyckegård Group AB
Løkkes Maskinfabrik A/S


M

MAFA i Ängelholm AB
Maskinfabrikken JST A/S
Maskinfabrikken Reka A/S
Masytec
Meldgaard Silikat A/S
Merc-Agro
Merlett Danmark
MGM Boilers ApS
Mikma ApS
Miljøfluen v. Tannie Andersen
Miljøservice as
Milwaukee Techtronic Industries Nordic Aps
MO Implements A/S
Moni Worldwide
Mortensen´s Kornvalser v/Ole Hansens Smede- & Maskinservice
MSR Plant Technology ApS

N

N.P. Trucks A/S
NCC industry A/S
NDI / Super Dæk Service
Nellemann Machinery / Kverneland
Nemtek Europe
Nesbo A/S
Niels Jørgen Philipsen Transport
Nilfisk Danmark A/S
Nomaco Danmark A/S
Norcover ApS Agro Business Park
Nordania Leasing
Nordic Green Engineering
Nordic Microbes
Nordic Telematics ApS
Nordjysk Maskinimport ApS
Nordland ATV
North-Tec Maschinenbau GmbH
Nowas A/S
Nr. Hostrup Maskinhandel
Nybolig Landbrug
Nykredit A/S

O

OK a.m.b.a
Olssons i Ellös
OM Maskiner ApS
One2Feed/AgroX
Orla Hansen A/S
Ornestation Mors ApS
Ovlac

P

P. Lindberg Maskinforretning A/S
Patriotisk Selskab
PayBack Danmark ApS
PEAB Asfalt
Petro-Chem A/S
Pharmaxim AB
Ploveksperten ApS
PMC Hydraulic
Poda A/S
Polysan A/S
Probios srl. unipersonale
Protectos A/S
PTM GmbH
Pöttinger Scandinavia ApS


Q / R

Q8 Danmark A/S
Real Staff
Realkredit Danmark
Regaco
Reno A/S
Rex Nordic A/S
Ribers Maskinimport A/S
Riela Polska Sp. zo.o.
Ringkjøbing Landbobank A/S
Risskov Teknik & Solar
Rokkedahl Energi
Rotor A/S
Rovfluen ApS
RUKO Bore- og Skæreværktøj ApS
Rytter Maskiner
Röhren- und Pumpenwerk Bauer Gesellschaft m.b.H.

S

S.D. Kjærsgaard
SAC Service Center Midt/Øst ApS
Samson Agro A/S
Samson Agrolize A/S
Scagro A/S
Scanboiler Varmeteknik A/S
Scanregn a/s
Scantruck A/S
Schauenburg Hose Technology
SEGES
SEMEX
Semler Agro A/S
SITECH Danmark A/S
SIWI Maskiner ApS
Skals Maskinfabrik A/S
Skavska Hale Sp. z.o.o.
Skil B.V.
Skiold A/S
Skjern Maskinforretning A/S
Skov A/S
Skovmek
smaXtec GmbH
Sorring Maskinhandel A/S
Space Systems
Spar Nord Leasing A/S
Spearhead / Danish Agro Machinery
Speedways Rubber Company
Spinder Dairy Housing Concepts
Spæncom A/S
Staldmæglerne A/S
Staulund Maskinhandel
Steelwrist AB
SteerGuide ApS
Stemas Maskinsalg A/S
Stenderup A/S
Steverding Rührwerkstechnik GmbH
Stiesdal SkyClean
Sukup Europe A/S
SulfiLogger A/S
Sulky
Suma Rührtechnik GmbH
SundsAlfa
Sydbank A/S
SØBY
Søhøjlandets Regnskabskontor
Sønderup Maskinhandel A/S

T

TBS Maskinpower
Telenor Danmark
Thisted-Fjerritslev Cementvarefabrik A/S
Thomsen Hydraulics ApS
Thyregod A/S
Tican Fresh Meat A/S
Tjele Energy ApS
Topdanmark A/S
Topigs Norsvin Danmark ApS
Toyota Danmark A/S
Tribo-Logic ApS
Tryg Forsikring A/S
Tunetanken A/S
Twin Heat A/S
Tzacho

U / V / W

Unison Energy Partners ApS
Uno-X Mobility Danmark A/S
Vandvagt
Vestervang Maskin og Hydraulik ApS
Vestfyns Maskin Service ApS
Vestjyllands Andel
Vestjysk Bank
Vissing Agro
VM Loader / Danish Agro Machinery
VM Tarm a/s
Vogelsang A/S
Vredo Danmark
Väderstad
W. Domino A/S
Washpower A/S
Watersystems A/S
Weda Danmark A/S
WEKOAgro Machinery
Western VogneDK A/S
We-Tech ApS
Wintex Agro ApS
WorkAdvice
Würth Danmark A/S


Y / Z / Ø / Å 

Yara Danmark A/S
Yding Smedie & Maskiner A/S
Yokohama TWS Sweden AB
Ziegler-Harvesting
ZO24
Øgendahls Maskinfabrik A/S
Özdöken Tarim Makinalari San ve Tic A.S. 1. Organize San. Bölgest

keyboard_arrow_up